Collection: Products
-
Plant- Tomato- Roma
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Plant- Tomato- Rutgers
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Plant- Tomato- San Marzano
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Plant- Tomato- Sunny Boy
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Plant- Tomato- Sunray
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Plant- Tomato- Super Sioux
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Plant- Tomato- Vintage Wine
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Plant- Tomato- Yellow Pear
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Sold outPlant- Watermelon- AU Producer
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00Sold out -
Plant- Watermelon- Striped Klondike Blue Ribbon
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Plant- Watermelon- Sugar Baby
Regular price $3.00Regular priceUnit price / perSale price $3.00 -
Produce Box - Small Box
Regular price From $20.00Regular priceUnit price / perSale price From $20.00 -
Produce Box- Large Box
Regular price From $40.00Regular priceUnit price / perSale price From $40.00 -
Sold outProduce- Arugula
Regular price From $9.54Regular priceUnit price / perSale price From $9.54Sold out -
Sold outProduce- Beans
Regular price From $2.29Regular priceUnit price / perSale price From $2.29Sold out -
Sold outProduce- Beet
Regular price From $0.92Regular priceUnit price / perSale price From $0.92Sold out -
Sold outProduce- Beet Greens
Regular price From $2.00Regular priceUnit price / perSale price From $2.00Sold out -
Sold outProduce- Broccoli
Regular price From $2.79Regular priceUnit price / perSale price From $2.79Sold out -
Sold outProduce- Brussell Sprouts
Regular price From $3.00Regular priceUnit price / perSale price From $3.00Sold out -
Sold out -
Sold out -
Sold outProduce- Carrot
Regular price From $1.49Regular priceUnit price / perSale price From $1.49Sold out -
Sold outProduce- Cauliflower
Regular price From $1.72Regular priceUnit price / perSale price From $1.72Sold out -
Sold outProduce- Celery
Regular price From $1.29Regular priceUnit price / perSale price From $1.29Sold out

